Owczarnia

Obejrzyj nasze gospodarstwo

rooms_01
POKOJE GOŚCINNE
Gospodarstwo
3 slajd
OGRÓD
Gospodarstwo
P1100386 (Large)
INNE POMIESZCZENIA
Gospodarstwo
5 slajd
OWCZARNIA
Gospodarstwo

Niedaleko od części mieszkalnej w odległości ok. 300 m znajduje się owczarnia, w której przetrzymujemy nasze owieczki rożnych ras, muflony, dzikie owce szkockie oraz kozy.

Wszystkim miłośnikom zwierząt oferujemy możliwość poznania z bliska różnych ras owiec, czy też muflonów. Nieraz nadarzy się również okazja karmienia małego jagnięcia butelką.

Rodzicom przyjeżdżającym do nas ze swymi pociechami proponujemy prace przy wspólnym budowaniu szałasów i domków na drzewach i w lesie oraz karmienie ryb i zwierząt hodowlanych.

Zainteresowanych, prosimy o pytania, a na pewno pomożemy w pełnym korzystaniu z uroków i możliwości gospodarstwa agroturystycznego.

Jak każde gospodarstwo rolne staramy się spełniać nie tylko normy krajowe ale i unijne. W 2008r. otrzymaliśmy certyfikat ARiMR potwierdzający, iż spełniamy wymogi gospodarstwa ekologicznego. Oznacza to np., że nasze łąki i hodowla owiec jest ekologiczna. Zwierzęta karmione są wyłącznie w tradycyjny sposób, bez jakichkolwiek dodatków przyśpieszających ich rozwój, czy odporność na choroby.

[contact-form-7 id=”648″]